Rastislav Urbančok
Prevádzkovanie baru a ručnej autoumyvárne.

Čašníčka

Náplň práce
Obsluha zákazníkov, práca s pokladňou, objednávanie tovaru, starostlivosť o bar.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Púchov
Púchov, Moravská 1882/48
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Udiča 36
Udiča
Kontaktná osoba: Anna Trokanová
Telefón: +421908211363
Aktualizované 16.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka