Centrum sociálnych služieb - SLOVEN
Poskytovanie starostlivosti občanom odkázaným na pomoc iných osôb, sociálne poradenstvo, sociálnu rehabilitáciu. Podieľanie sa na zabezpečovaní poskytovania zdravotníckej, ošetrovateľskej a liečebno - preventívnej starostlivosti, - výkon opatrovateľskej starostlivosti.

Kuchár/ka

Náplň práce
Úprava jatočného mäsa, rýb a hydiny na kuchynské spracovanie, výroba technologicky náročných teplých jedál alebo špecialít studenej kuchyne, výroba a výdaj technologicky náročných cukrárskych výrobkov alebo špecialít cukrárskej výroby, výroba pekárskych výrobkov, sledovanie expiračnej doby potravín.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 13:45.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 490 do 550 € za mesiac
2x ročne motivačné odmeny, 5 dní riadnej dovolenky navyše, u absolventov možnosť zaučenia, možnosť členstva v odborovej organizácii
Miesto práce
okres Ilava
Slavnica, Slávnica 68
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Slávnica 68
Slavnica
Kontaktná osoba: Bc. Agneša Pružincová
Telefón: +421424443858
Aktualizované 16.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár