NEALKO ORAVAN, spol. s r.o.
Výrobca v potravinárstve - nealko nápoje

Vodič vysokozdvižného vozíka

Náplň práce
Manipulácia s tovarom na vysokozdvižnom vozíku - odvoz z výrobnej linky, nakladenie tovaru na nákladné motorové vozidlá.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Rôzne firemné benefity : náborový príspevok, vianočné prémie (13 plat), mzda hradená načas v plnej výške, príspevok na cestu do zamestnania, príspevok pri jubileu, závodné stravovanie hradené v plnej výške zamestnávateľom, kompletne zabezpečený pracovný odev, zamestnanecké zľavy.
Miesto práce
okres Tvrdošín
Podbiel, Priemyselná 392
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Ďalšie požiadavky: Preukaz na vedenie vysokozdvižných vozíkov, prax je nutná.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť.
Priemyselná 392
Podbiel
Kontaktná osoba: Marián Žáček
Telefón: +0435382210
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka