SHP Harmanec, a.s.
Výroba a predaj hygienického papiera a výrobkov z hygienického papiera (toaletný papier, papierové vreckovky, papierové obrúsky)

Operátor výroby

Náplň práce
Obsluha, údržba a odstraňovanie porúch prideleného strojno-technologického zariadenia.
Fyzické prebratie stroja od predošlej zmeny a odovzdanie nasledujúcej zmene.
Zodpovednosť za kvalitu a zhodnosť výrobku s výrobným predpisom.
Vedenie príslušnej evidencie v písomnej podobe a v PC.
Manipulácia s materiálom vstupujúcim do výrobného procesu.
Zapisovanie a nahlasovanie nedostatkov zvereného zariadenia.
Komunikácia s celým tímom obsluhujúcim výrobnú linku.
Ručné triedenie a balenie hygienických výrobkov.
Upratovacie a čistiace práce na pracovisku a v areáli a.s.
Vykonáva ďalšie činnosti, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadeného.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 670 do 780 € za mesiac
Iné výhody
- príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
- poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny
- firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
- príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
- odmeny k jubileám a pracovným výročiam
- nadnárodná skupina so 100% slovenským vlastníctvom
- vzdelávanie zamestnancov
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Harmanec, Harmanec NULL
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: - manuálna zručnosť, - pracovná flexibilita, - vysoké pracovné nasadenie, - tímová práca.
Harmanec NULL
Harmanec
Kontaktná osoba: Jana Krpelanová
Telefón: +421910802133
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor