DATALOGIC SLOVAKIA, s.r.o.
Datalogic je svetovým lídrom na trhoch produktov zameraných na automatický zber dát (Automatic Data Capture) a priemyselnú automatizáciu (Industrial Automation). Naše inovatívne riešenia a produkty využíva viac než tretina supermarketov a obchodov po celom svete, rovnako ako tretina letísk, dopravných a poštových spoločností. Celosvetovo zamestnáva Datalogic 2500 zamestnancov v 30 krajinách Európy, Ázie a Ameriky. Pobočka Datalogic Slovakia, s.r.o, v Zavare pri Trnave funguje od roku 2005 a je zameraná na výrobu ručných a fixných skenerov čiarových kódov. V súčasnosti zamestnáva cca 200 zamestnancov a zabezpečuje výrobné, servisné a logisticko-distribučné služby pre európskych zákazníkov spoločnosti.

Operátor výroby

Náplň práce
- manuálne osádzanie komponentov na dosky plošných spojov (šróbovanie, lepenie, montáž)
- vizuálna kontrola zariadení a výrobkov
- balenie finálnych výrobkov
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 515 do 615 € za mesiac
Iné výhody
- zmluva priamo s firmou Datalogic
- ročný bonus 400€ - závisí od splnenia ročných výsledkov, vyplácaný v decembri, v prvom roku prepočítaný pomerne podľa počtu odpracovaných mesiacov
- stravovanie vo firemnej jedálni - cena obeda pre zamestnanca = 0,86 EUR
- príspevky pri pracovných výročiach (5 rokov, 10 rokov)
- príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
- príspevok v prípade ťažkej sociálnej situácie
- pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom
- účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca a rodinných príslušníkov (letná akcia a vianočný večierok)
Miesto práce
okres Trnava
Zavar, Prílohy 47
Termín nástupu
27. 11. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Prílohy 47
Zavar
Kontaktná osoba: Ing. Jana Vaščáková
Telefón: +421335908941
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor