G.L. HOTELY, a.s. Zvolen

Denný / nočný hotelový recepčný

Náplň práce
Práca na recepcii v 3-hviezdičkovom hoteli, práca s rezervačným systémom Horec, check in a check out hostí, práca s pokladňou, komunikácia v cudzom jazyku.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Zvolen
Zvolen, Nám.SNP 64/2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Nám.SNP 64/2
96001 Zvolen
Kontaktná osoba: Lenka Košudová, hotel manager
Telefón: +421908925929
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný