Dong Jin Industrial Slovakia, s.r.o.
Subdodávateľ automobiliek KIA a HYUNDAI.

Asistentka manažéra

Náplň práce
Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom.
Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
Organizovanie obchodných stretnutí nadriadeného.
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Martin
Lipovec, Pod Kanálom 364
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný písomný prejav, kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť, asertivita.
Pod Kanálom 364
Lipovec
Kontaktná osoba: Milan Štilla
Telefón: +421434223282
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent