RHGRAFIKA, s.r.o.
Reklamná agentúra zaoberajúca sa výrobou tlačovín a veľkoformátových reklamných výrobkov.

Pomocný pracovník v reklamnej agentúre

Náplň práce
Dokončovacie práce pri výrobe reklamných produktov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Považská Bystrica
Považská Bystrica, Považské Podhradie 359/A
Termín nástupu
1. 1. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov.
Ďalšie požiadavky: Pracovné miesto je vytvorené v rámci projektu "Šanca pre mladých", požiadavkou je preto vek do 29 rokov a evidencia na Úrade práce minimálne 12 mesiacov.
Osobnostné predpoklady: pamäť, predstavivosť, praktické myslenie, precíznosť (presnosť).
Rozkvet 2055/120
Považská Bystrica
Kontaktná osoba: Rudolf Hodas
Telefón: +421907460524
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce