EMI-Sabinov s.r.o.
Slovenský výrobca a predajca bytového textilu.

Skladník

Náplň práce
Hľadáme šikovného skladníka na balenie objednávok z e-shopu + ďalšia činnosť podľa potreby.
Pracovný čas: od 8:00 do 18:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 500 do 600 € za mesiac
Iné výhody
zamestnanecké zľavy, možnosť kariérneho rastu
Miesto práce
okres Sabinov
Sabinov, Ovocinárska 1769/55
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, osobnostný rozvoj, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Hľadáme pracovníka do teamu ktorý sa nebojí ťažkej prace a v prípade potreby vie potiahnuť aj nadčasy, ktoré sú samozrejme ohodnotené., Ponúkaný plat je nástupný.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť.
Ovocinárska 1769/55
Sabinov
Kontaktná osoba: Bc. Marcel Cicman
Telefón: +421918569196
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Skladník