103 club, s.r.o.

ČAŠNÍK / KRUPIÉR

Náplň práce
obsluha zákazníkov baru, práca s pokladňou, obsluha výberných hracích prístrojov, príjem kurzových stávok, PC - základy, vhodné aj pre absolventa, hlásiť sa na tel.č.: 0911/185350 alebo životopis zasielať e-mailom: [email protected]
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Piešťany
Piešťany, Vajanského 4
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Mnoheľova 4687/20
05801 Poprad
Kontaktná osoba: zaslať životopis
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Krupiér