VilSyD, spol. s r.o.

Všeobecný administratívny pracovník

Náplň práce
Administratívne činnosti súvisiace s agendou firmy. Len pre UoZ do 29 rokov, evidencia nad 12 mesiacov podmienkou. Kontakt: Mertinková, 0908191180.
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 500 € mesačne
Miesto práce
okres Prešov
Prešov, Prostějovská 9
Termín nástupu
1. 12. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Pre uchádzačov do 29 rokov veku evidovaných na úrade práce viac ako 12 mesiacov. Pracovné miesto má byť podporené príspevkom v rámci NP Šanca pre mladých.
Prostějovská 9
08001 Prešov
Kontaktná osoba: Mertinková
Telefón: 0908191180
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník