Univerzitná nemocnica Bratislava
Poskytovanie zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti.

Údržbár - zámočník

Náplň práce
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Poskytujeme ubytovanie,
- možnosť predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Mickiewiczova 13
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: - zdravotná spôsobilosť pre prácu v noci.
Pažítková, 4 4
Bratislava-Ružinov
Kontaktná osoba: Marián Tekula
Telefón: +421257290107
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Údržbár