Panarea autodiely s.r.o.
Firma sa zaoberá dovozom, predajom a distribúciou náhradných dielov na osobné a úžitková vozidlá a motocykle

Odborný predajca

Náplň práce
- predaj a distribúcia náhradných dielov na motorové vozidlá a motocykle
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- prijímanie objednávok a rozvoz tovaru zákazníkom
- príjem a výdaj tovaru
- práca s PC
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
zamestnanecké výhody
zaškolenie
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Spojovacia 7
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), samostatnosť, technická gramotnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Fakturácia - základy, Pokladňa - základy, Skladové hospodárstvo - základy.
Schurmannova 21
Nitra
Kontaktná osoba: Peter Stribula
Telefón: +421911296271
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca