AUTO NITRA, spol. s r.o.
spoločnosť poskytujúca predaj a servis motorových vozidiel Peugeot

Predajca motorových vozidiel

Náplň práce
spracovanie ponúk a predaj motorových vozidiel
výkup motorových vozidiel
starostlivosť o databázu klientov
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Nitra
Nitra, Hlohovecká 9
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, analyzovanie a riešenie problémov, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), technická gramotnosť.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, trpezlivosť, komunikatívnosť.
Štúrova 142
Nitra
Kontaktná osoba: Ing. Mária Chňapeková
Telefón: +421376933610
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Predajca