Nemocnica Zlaté Moravce a.s.

Lekár - internista

Náplň práce
Požiadavky: VŠ 2. stupňa odbor všeobecné lekárstvo, diplom o špecializácii dokladujúci odbornú spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností podľa Nariadenia vlády SR č. 296/2010 Z.z.o odbornej spôsobilosti na výkon zdravotníckeho povolenia, spôsobe ďalšieho vzdelávania zdravotných pracovníkov, spstave špeciálizačných odborov a sústave certifikovaných pracovných činností v znení neskorších predpisov.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Zlaté Moravce
Zlaté Moravce, Bernolákova 4
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Bernolákova 4
95301 Zlaté Moravce
Kontaktná osoba: Andrea Homolová
Telefón: +421917459946
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár