Libra Expres
ZR

Brigádnik, Robotník, Pomocné práce, BRIGÁDY V SKLENÍKOCH V HOLANDSKU, pestovanie zeleniny a kvetín, Holandsko je najväčší vývozca kvetín

Náplň práce
BRIGÁDY V SKLENÍKOCH V HOLANDSKU :

Pestovanie zeleniny a kvetín (Holandsko je najväčší vývozca kvetín na svete). Výsadba, ošetrovanie, balenie zeleniny a kvetov / príprava na expedíciu pre zákazníkov.

Dobré platové ohodnotenie v súlade zákonníkom práce v Holandsku:
Minimálna mzda pre pracovníkov vo veku od 23 do 65 rokov činí 1 317 euro hrubého mesačne, alebo 303,90 euro týždenne. U mladších pracovníkov je stanovená na 30 až 80% tejto sumy odstupňované podľa veku.
Reálny zárobok je však zvyčajne podstatne vyšší (časovo úkolová mzda). Vyplácanie týždenných záloh na účet.

Ubytovanie zabezpečené v ubytovniach - cesta do práce a z práce zaistená.

Požiadavky:
Manuálna zručnosť.

Pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku.
V prípade požiadaviek zamestnávateľov na väčší počet sezónnych pracovníkov sa organizujú spoločné odvozy do Holandska.
Druh pracovného pomeru
brigáda
Ponúkaný plat
V texte inzercie
... Znie to pekne, zrejme ste však už zistili, že nájsť prácu v Holandsku, alebo v ostatných krajinách Beneluxu, podľa Vašich kritérií, možností a schopností, nie je práve jednoduché ... TAK "AKO NA TO" !?

Máme pre Vás spoľahlivé RIEŠENIE:

Interaktívne aktualizovaný (prepojený s web-stránkami spoločností) e-program, ktorý Vám umožní zorientovať sa v neprehľadnom trhu práce a pomôže bezpečne získať prácu v HOLANDSKU (aj bez znalosti cudzej reči) ...
Miesto práce
Zahraničie
Európa ostatné
HOLANDSKO, KRAJINA TULIPÁNOV A DOBRÝCH ZÁROBKOV
Termín nástupu
ASAP
Informácie pre uchádzača
*Nie sme sprostredkovateľom práce za úhradu a netýkajú sa nás ustanovenia ÚPSVaR (v SK) ani MPSV (v CZ).
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Vzhľadom k obmedzeným možnostiam inzertného servera, odporúčame podrobné info., ako bezpečne získať job podľa Vašich predstáv, vyžiadať e-mailom.*

Sme tu pre Vás !
Kontaktná osoba: Vybavuje : klm
Telefón: +421915035965
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Brigádnik

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce