Železničná spoločnosť Slovensko, a.s.
Železničná aspoločnosť Slovensko, a.s. je spoločnosť prevádzkujúca železničnú osobnú dopravu, procesne riadená spoločnosť s vypracovanou firemnou kultúrou, člen dôležitých európskych a svetových dopravných železničných inštitúcií.

Elektromechanik

Náplň práce
Vykonávanie práce pri periodických prehliadkach v plánovanej údržbe a opravách elektrických častí koľajových vozidiel. Odstraňovanie prevádzkových závad v silových obvodoch, ovládacích obvodoch koľajových vozidiel. Oživovanie jednotlivých častí elektrickej výzbroje vozňov. Vykonávanie opráv trakčného reťazca elektrického vykurovania, predchladzovania, nastavenie predpísaných parametrov, vykonávanie meraní funkčných skúšok elektrickej výzbroje. Vykonávanie prác pri údržbe a opravách železničných dráhových vozidiel s centrálnym zdrojom energie, centrálnym zatváraním dverí, klimatizačného zariadenia a uzatvorených systémov WC. Komplexné nastavenie elektronických systémov.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 550 do 700 € za mesiac
Iné výhody
Zamestnanecké cestovné výhody, výhody sociálneho programu.
Poznámka: Zamestnanci budú prijímaní na dobu určitú s možnosťou predĺženia pracovnej zmluvy.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Tupého 4
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Ďalšie požiadavky: Je vyžadované vzdelanie elektrotechnického zamerania. Nutnosť predloženia dokladov:, - žiadosť o prijatie do zamestnania na zverejnenú pracovnú ponuku, - profesijný životopis, vrátane kontaktných údajov, - doklady o dosiahnutom vzdelaní, - ďalšie doplňujúce doklady o dosiahnutej spôsobilosti, certifikáty, osvedčenia, atď., - súhlas so spracovaním osobných údajov., " Ako dotknutá osoba udeľujem Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. v súlade s § 9 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov súhlas so spracúvaním mojich uvedených osobných údajov, za účelom vyskytnutia sa voľnej pracovnej pozície po dobu nevyhnutnú k ich spracúvaniu.".
Rožňavská 1
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Bauerová
Telefón: +421220294409
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Elektromechanik