CK Agentúra O.K. voľný čas spol. s r.o.
škola v príroda, letné detské tábory, prevádzkovanie horskej chaty, stravovanie a ubytovanie, aktívny detský cestovný ruch,

Animátor voľného času

Náplň práce
• Animovanie a tvorba pobytových programov v rekreačnom stredisku Chata U daniela Repište.
• Pomocné práce pri zabezpečovaní detskej rekreácie.
Turnusová práca.
Pracovný čas: od 13:00 do 21:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 450 do 520 € za mesiac
Ubytovanie a stravovanie zadarmo vrátane nákladov spojených s prípravou a animovaním programov.
Miesto práce
okres Žiar nad Hronom
Repište, Repište 179
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti), tvorivosť (kreativita), samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Vzťah k deťom, spontánnosť a veselosť, bezkonfliktnosť a trpezlivosť, pracovitosť a skromnosť a schopnosť vytvárať pozitívny vzor pre deti.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Repište 179
Repište
Kontaktná osoba: Ladislav Moško
Telefón: +421905303070
Aktualizované 14.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pomocné práce