Daniela Hucíková
Hotel Gobor Vitanová

Recepčný

Náplň práce
Zabezpečenie kompletnej starostlivosti o klientov
Zabezpečenie rezervácie ubytovaných hostí
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
Príprava podkladov - skladová evidencia
Spracovanie uzávierok
Dvojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Možnosť celodenného stravovania
Motivujúci systém odmeňovania
Možnosť karierneho postupu
Dalšie možnosti vzdelávania
Miesto práce
okres Tvrdošín
Vitanová, Luhy 432
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: znalosť rezervačného systému, hospodárska korešpondencia, zodpovednosť za spracovanie dennej uzávierky, komunikatívne a príjemné vystupovanie.
Západ 1141/25
Trstená
Kontaktná osoba: Daniela Hucikova
Telefón: +421914320026
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný