AQUA trade Slovakia s.r.o.
Naším cieľom je pomôcť zabezpečiť zákazníkovi s pomocou odbornej analýzy vody, čo najvyššiu kvalitu vody, ktorú používa na pitie, varenie alebo ako úžitkovú. Špecializujeme sa na úpravu vody z mestských a obecných vodovodov, úprave studničných, úžitkových a priemyselných vôd. Vykonávame terénne a laboratórne rozbory vody, vysoko kvalifikované poradenstvo, návrh technológií, prvotriednu montáž a spoľahlivý záručný aj pozáručný servis. Chceme vybudovať u ľudí všetkých vekových kategórií podvedomý vzťah k vode ako prírodnému bohatstvu, aby sme ju v čo najlepšej kvalite zachovali pre budúce generácie ako základ života na Zemi. Aktívne spolupracujeme s obcami, školami a lekármi prostredníctvom projektov zameraných na monitoring kvality vôd a tiež na dôležitosť dodržiavania pitného režimu u detí aj dospelých. Zúčastňujeme sa na rôznych športových a kultúrnych podujatiach, kde zabezpečujeme zdravý pitný režim.

Dispečer

Náplň práce
1. plánovanie denných výjazdov servisným technikom
a. práca s počítačom – internet, excel, outlook, word
b. práca s mapou – dobrá orientácia v teréne
c. komunikácia so zákazníkmi
2. pravidelná kontrola a dohľad nad servisnými technikmi s výsledkami plnenia úloh denných výjazdov
3. zodpovednosť za vybavenie zákazníkov k spokojnosti
4. evidencia a aktualizácia zákazníckej databázy
5. evidencia kúpnych zmlúv
6. denné sledovanie a zaznamenanie vlastnej výkonnosti a efektívnosti
a. štatistika výjazdov, servisov, reklamácií, pohonných hmôt, km
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- dynamický pracovný team
- stabilný fix a motivačný mzdový systém,
- existujúca široká databáza zákazníkov,
- pravidelné školenia pre kariérny a osobnostný rast,
- dynamické prostredie bez stereotypu,
- možnosť odborného a osobnostného rastu,
- možnosť sebarealizácie,
- otvorený prístup zamestnávateľa k návrhom na zlepšovanie, prípadne riešenie
vzniknutých situácii,
- viac na osobnom pohovore.
Miesto práce
okres Zvolen
Zvolen, Jesenského 55
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 mesiace.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca, informačná gramotnosť, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - vynikajúca orientácia v mape aj v teréne , - vynikajúca organizácia a plánovanie.
Osobnostné predpoklady: pamäť, predstavivosť, praktické myslenie, analytické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Hviezdoslavova 42
Zvolen
Kontaktná osoba: Mgr. Linda Škriniarová
Telefón: +421902905340
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Dispečer