Mestská časť Bratislava - Rača
orgán územnej samosprávy

Robotník - vodič

Náplň práce
• Vykonáva činnosti vodiča autoparku útvaru čistoty oddel. životného prostredia Mestskej časti Bratislava-Rača,
• udržuje pracovné nástroje a mechanizmy zverené k výkonu práce v bezchybnom stave,
• zabezpečuje funkčnosť a prevádzkyschopnosť motorových vozidiel zverených k dennému výkonu,
• vedie predpísanú evidenciu a spotrebu pohonných hmôt motorového vozidla,
• v zimných mesiacoch vykonáva prácu vodiča podľa rozpisu zimnej údržby ciest,
• vykonáva práce údržby verejnej zelene a iné pomocné práce zabezpečované útvarom čistoty oddelenia životného prostredia.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
• Príspevok zo sociálneho fondu,
• skrátený týždenný pracovný čas,
• týždeň dovolenky navyše,
• gastrolístky,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie,
• možnosť výhodného ubytovania v ubytovni zamestnávateľa.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Rača, Kubačova 21
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: • vodičský preukaz sk. B je nevyhnutný, , • vítané je osvedčenie na práce vo výškach, , • vítané je osvedčenie pre prácu s motorovou pílou a i., , Ďalšie informácie podá personálny referát a vedúca oddelenia životného prostredia RNDr. Anna Jusková, tel. č. 02/49112451, [email protected] na Miestnom úrade v Bratislave-Rači v budove na Kubačovej ul. č. 21., Pracovný pomer je na dobu 1 roka s možnosťou ďalšieho predĺženia.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, spoľahlivosť.
Kubačova 21
Bratislava-Rača
Kontaktná osoba: Mgr. Margita Somorovská
Telefón: +421249112426
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Robotník