Alpha medical, s. r. o.
laboratórna diagnostika

Odborný administratívny asistent v zdravotníckom zariadení

Náplň práce
Administratívne práce súvisiace s vykazovaním poskytovanej zdravotnej starostlivosti do poisťovní:
- opravy údajov o pacientoch zadaných v laboratórnom informačnom systéme, kontrola kompletnosti a úplnosti údajov vykazovaných do zdravotných poisťovní
- príprava podkladov pre poisťovne a spracovanie samoplatcovských dát
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 675 € za mesiac
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Dúbravka, Polianky 7
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - elementárna.
Ďalšie požiadavky: - Ovládanie práce s PC, - výhodou je znalosť strojopisu, - schopnosť sa rýchlo učiť, - vysoké pracovné nasadenie.
Záborského 2
Martin
Kontaktná osoba: Ing. Peter Kelčík
Telefón: +421910888934
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Asistent