Dom tretieho veku
Dom tretieho veku - zariadenie pre seniorov

Upratovač / upratovačka

Náplň práce
- zabezpečenie komplexného upratovania v zariadení sociálnych služieb,
- čistenie a dezinfekcia podláh, umývateľného nábytku, rámov dverí, okien, kľučiek, vypínačov a madiel,
- čistenie a dezinfekcia sociálnych zariadení a iných sanitárnych zariadení,
- vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, za-metanie a pod.).
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka, Polereckého 2
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť.
Poloreckého 2
Bratislava-Petržalka
Kontaktná osoba: PhDr. Daniela Palúchová, PhD.
Telefón: +42132333614
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka