AVV EUROPE, a.s.
Personálna agentúra AVV EUROPE, a. s. sa špecializuje na všetky pracovné pozície, vo všetky?ch priemyselných odvetviach (výroba, spracovanie, logistika a pod.), ale aj v sektore služieb, nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v zahraničí. Náš tím je tvorený odborníkmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti poskytovanie personálnych služieb, preto sme presvedčení, že dokážeme splniť potreby a očakávania nielen zamestnávateľov, ale aj zamestnancov.

Vodič nákladného auta

Náplň práce
- Vedenie vozidla a potrebnej evidencie o vozidle,
- obsluha nákladného vozidla v rámci prideleného pracoviska/areálu,
- skenovanie vyloženého materiálu pomocou elektronických prístrojov,
- vedenie manipulačnej techniky,
- plnenie iných úloh podľa pokynov zamestnávateľa,
- výkon práce iba v areáli firmy.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti,
- doprava zabezpečená autobusmi,
- stravné lístky 3,40,
- príplatok za prácu v noci a poobede,
- dochádzkový bonus 30 EUR,
- štvrťročný (kvartálny) bonus,
- letný a zimný bonus,
- vstupná lekárska prehliadka hradená agentúrou.
Miesto práce
okres Žilina
Teplička nad Váhom, Sv. Jána Nepomuckého 1282/1
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Certifikáty: Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89).
Vodičské oprávnenie: Skupina C + E.
Ďalšie požiadavky: - Vodičský preukaz C+E + digitálna karta vodiča (tachografová) , - kvalifikačná karta vodiča, - platný preukaz o psychickej spôsobilosti, - platný preukaz o zdravotnej spôsobilosti, - flexibilita, ochota a chuť pracovať, - zodpovednosť.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Kláštorská 125/20
Bardejov
Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Molčanová
Telefón: +421917489713
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič