Runtime BP Slovak, s.r.o.
Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách. Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov. RUNTIME Group je certifikovaná podľa DIN EN ISO 9001:2008. Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce.

Kuchár

Náplň práce
- vytváraníe jedálneho lístka, kontrola vydávaných jedál
- príprava jedál na základe požiadaviek zákazníkov
- tvorba denných menu
- objednávanie tovaru a jeho kontrola
- tvorba menu na rôzne akcie
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- možnosť kariérneho rastu
- možnosť atraktívneho platového ohodnotenia
- strava - vrátane
- nástup ihneď a stabilná pôda
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto, Hviezdoslavovo námestie 7
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Hviezdoslavovo námestie 7
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Bc. Barbora Dlábiková
Telefón: +421905928361
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár