Slovenská zdravotnícka univerzita v Bratislave
Pedagogická činnosť - pregraduálna a postgraduálna v oblasti medicínskych odborov, ošetrovateľstva, verejného zdravotníctva a vedecko - výskumná činnosť.

Recepčný

Náplň práce
- obsluha recepcie
- ubytovanie hostí, zadávanie údajov do ubytovacieho programu HOREC
- vystavovanie účtov, inkasovanie hostí za pobyt - práca s hotovosťou
- komunikácia s hosťami, zamestnancami univerzity
Nepretržitý pracovný režim.
Pracovný čas: od 18:00 do 6:00.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Limbová 12
Termín nástupu
1. 12. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Ďalšie požiadavky: - zodpovedný prístup k práci, - príjemné vystupovanie, - komunikatívnosť, - ústretovosť, - flexibilita, - odolnosť voči stresu.
Limbová 12
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Lucia Ondrisková
Telefón: +421259370679
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný