CD - profil s.r.o.
Spoločnosť CD - profil s.r.o. je producentom tvarových tenkostenných profilov valcovaných za studena. Nosným programom je v súčasnosti kolekcia profilov výstuží pre plastové okenné systémy a nábytkové kovania, no produkty sú široko využiteľné aj v oblasti strojárenskeho, stavbárskeho, automobilového a iného priemyslu.

Vodič VZV

Náplň práce
• obsluha a riadenie vysokozdvižného vozíka
• vykonanie bežnej údržby zvereného vozidla
• privezenie vstupného a obalového materiálu k výrobným zariadeniam
• prevážanie polovýrobkov a hotových výrobkov do skladu
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do 14:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
• motivačné finančné hodnotenie (+ odmeny)
• dynamická práca v perspektívnej spoločnosti
• práca v príjemnom kolektíve
• profesionálny rast (vzdelávanie)
• príspevok na stravu
• práca v centre mesta
• celozávodné dovolenky
• príspevok na ubytovanie alebo príspevok na cestovné (po splnení podmienok)
• dochádzkové bonusy
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš, 1. mája 2070
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Certifikáty: Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1).
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, manuálna zručnosť.
Počítače: Microsoft Word - elementárna.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, precíznosť (presnosť), iniciatívnosť, spoľahlivosť.
1. mája 2070
Liptovský Mikuláš
Kontaktná osoba: Ing. Stanislava Labancová, PhD.
Telefón: +421905430408
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič vysokozdvižného vozíka