Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Vodič cestného motorového vozidla

Náplň práce
Vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel sk. C a techniky na údržbu pozemných komunikácií a pracovné činnosti spojené s údržbou ciest a priľahlých plôch.
Jednozmenná prevádzka;v zimnom období dvojzmenná.
Letné obdobie iba denné zmeny(4 dňový pracovný týždeň); zimné obdobie denné a nočné zmeny 8,30-20,30; 20,30-8,30 hod.
Výhody poskytované zamestnávateľom: dovolenka 5 resp. 6 týždňov ročne (týždeň naviac oproti Zákonníku práce).
Zodpovedný prístup k práci.

hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 523,5 € mesačne
Miesto práce
okres Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves, Teplická cesta 9
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina C.
Námestie Maratónu mieru 1
04266 Košice-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Ing.Sedlák Peter
Telefón: +421534421784
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vodič