FINEX s.r.o.
pohostinstvo

Servírka

Náplň práce
Obsluha zákazníkov, príprava a vybavovanie objednávok zákazníkov, účtovanie - finančná zodpovednosť, starostlivosť o objednávky tovaru, starostlivosť a kontrola čistoty na prevádzke, obsluha terminálu Tipos.
Zaškolenie v spoločnosti TIPOS zabezpečíme.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 22:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 450 do 600 € za mesiac
Výška mzdy závisí od počtu odpracovaných hodín a po zaučení, resp. po 2 mesiacoch zamestnanec dostáva ku mzde aj príplatok, percentá z tržby ktorú dosiahol.
Miesto práce
okres Levoča
Levoča, Železničný riadok 29
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Ďalšie požiadavky: Hľadáme zodpovedného človeka, ktorý je komunikatívny, pracovitý a má snahu rozvíjať sa a zlepšovať.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, komunikatívnosť, sebaovládanie.
Moyzesova 48
Košice-Staré Mesto
Kontaktná osoba: JUDr. Soňa Niedelská
Telefón: +421905420421
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Čašník, servírka