Stredná odborná škola železničná, Palackého 14, Košice
Stredná odborná škola železničná

Majster odbornej výchovy

Náplň práce
Výchovno-vzdelávacia činnosť vykonávaná pedagogickým zamestnancom, ktorým je majster odbornej výchovy v strednej odbornej škole. Vyučujúci v elektro odboroch.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Odmeňovanie v zmysle platnej tabuľky pedagogických zamestnancov.
Miesto práce
okres Košice
Košice-Staré Mesto, Palackého 14
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 2 roky.
Certifikáty: Osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom (elektrotechnik na riadenie činnosti alebo na riadenie prevádzky) podľa vyhlášky Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky č. 508/2009 Z.z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci s technickými zariadeniami tlakovými, zdvíhacími, elektrickými a plynovými a ktorou sa ustanovujú technické zariadenia, ktoré sa považujú za vyhradené technické zariadenia v znení neskorších predpisov (§ 15 ods. 1).
Ďalšie požiadavky: Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, ovládanie štátneho jazyka. Kvalifikačné predpoklady: výučný list v odbore elektro- silnoprúd, stredné odborné vzdelanie s maturitou.
Palackého 14
Košice-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Erika Korlová
Telefón: +421950503463
Fax: 0950503463
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Majster výroby

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Učiteľ