Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny
nukleárna medicína

Lekár

Náplň práce
PET/CT diagnostika.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:30 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
13. a 14. plat, dodatková dovolenka, skrátený pracovný čas, podpora osobnostného rastu zamestnanca zamestnávateľom, moderné, špičkovo vybavené pracovisko, dobrý kolektív.
Miesto práce
okres Košice
Košice-Juh, Rastislavova 43
Termín nástupu
1. 2. 2018
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 5 rokov.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, osobnostný rozvoj.
Cudzie jazyky: anglický - pokročilá: B1 a B2.
Ďalšie požiadavky: prax v CT diagnostike a znalosť základov MR.
Osobnostné predpoklady: iniciatívnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Rastislavova 43
Košice-Juh
Kontaktná osoba: MUDr. Igor Marin
Telefón: +421556118317
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Lekár