EUROPLAC, s.r.o.
Vyrábame ekologické dyhované nábytkové dielce.Fungujeme stabilne 23 rokov, robíme serióznu politiku medziročného rastu, máme každoročný nárast objemu výroby, modernizujeme technológie, staviame ďalšiu halu, naberáme ľudí a aj sa o svojich ľudí sa staráme. Jediné čo nám chýba sú kvalitní ľudia ako ste Vy.

Účtovník/čka

Náplň práce
Potrebujete sa relokovať alebo ste priamo z Topoľčian? Nastúpiť môžete aj okamžite, prípadne na Vás rozumnú dobu počkáme.

Máme perfektné účtovné odd. s krásnymi osobnosťami. Do dokonalej mozaiky nám chýba už iba 1 profík. Čo by sa stalo keby sme sa pri káve porozprávali o vzájomných možnostiach? Prosím, volajte mi na 0911 471 333 alebo napíšte na [email protected] Prípadne diskrétne zavolám späť.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Pravidelné vzdelávanie
Kariérny rast
Miesto práce
okres Topoľčany
Topoľčany, Pod Kalváriou 2020
Termín nástupu
8. 1. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, analyzovanie a riešenie problémov, samostatnosť, finančná a ekonomická gramotnosť.
Cudzie jazyky: nemecký - pokročilá: B1 a B2.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: pozornosť, pamäť.
Pod Kalváriou 2020
Topoľčany
Kontaktná osoba: Peter LIPTÁK
Telefón: +421385369385
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník