MEBA, spol. s r.o.
Hotel a Ubytovňa Prim

Chyžná

Náplň práce
- Zodpovednosť za upratovanie hosťovských izieb na základe stanovených štandardov spoločnosti
- Upratovanie izieb, chodieb a spoločných priestorov
- Pravidelné vysávanie a utieranie prachu
- Vymieňanie použitej posteľnej bielizne a uterákov
- Čistenie hygienických a sociálnych zariadení, nábytku, dopĺňanie chýbajúcich hygienických potrieb

- PRÁCA AJ CEZ VÍKENDY
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stravné lístky v hodnote 6,70 € / pracovný deň
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 37
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: • Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, , • Orientácia na čistotnosť a výkon, zmysel pre detail, • Časová flexibilita, pozitívny vzťah k práci, • Prax na podobnej pozícií v hotelovom odvetví je výhodou.
Stará Vajnorská 37
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Jozef Chovan
Telefón: +421903759941
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka