MEBA, spol. s r.o.
Hotel a Ubytovňa Prim

Recepčný/á

Náplň práce
Práca v 24 hodinovej prevádzke s hotelovým systémom Hores - „check-in“ a check-out“ hostí, vystavovanie účtov, práca s hotovosťou, platobným terminálom, nočná uzávierka
Vybavovanie telefonických aj online rezervácii
Komplexná starostlivosť o hotelových hostí (vybavovanie požiadaviek hostí, poskytovanie informácií a cenách a službách, pomoc pri riešení reklamácií hostí)
Aktívna komunikácia s ostatnými úsekmi hotela
Zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti hostí.
Nepretržitý pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
stravné lístky
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto, Stará Vajnorská 37
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi), kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, tímová práca.
Cudzie jazyky: anglický - elementárna: A1 a A2, nemecký - elementárna: A1 a A2, ruský - elementárna: A1 a A2.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Ďalšie požiadavky: Zmysel pre zodpovednosť, spoľahlivosť a detail, Práca s hotelovým systémom Hores výhodou, Precíznosť, tímovosť, samostatnosť, Flexibilita a motivácia, Komunikačné schopnosti, Príjemné profesionálne vystupovanie, Ovládanie anglického jazyka je podmienkou.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, komunikatívnosť.
Stará Vajnorská 37
Bratislava-Nové Mesto
Kontaktná osoba: Jozef Chovan
Telefón: +421903759941
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Recepčný