Základná škola s materskou školou
Základná škola s materskou školou poskytujúca výchovno - vzdelávací proces.

Upratovačka

Náplň práce
1. Čistenie, leštenie a utieranie nábytku a vybavenia od prachu.
2. Umývanie okien, sklených výplní dverí a ostatných sklených povrchov.
3. Vysýpanie smetných košov.
4. Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a ostatných textílií.
5. Zametanie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov.
6. Čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení, dopĺňanie hygienických potrieb.
Dvojzmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 435 € za mesiac
Miesto práce
okres Sabinov
Pečovská Nová Ves, Školská 459/12
Termín nástupu
1. 1. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Osobnostné predpoklady: ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Školská 459/12
Pečovská Nová Ves
Kontaktná osoba: Mgr. Marek Adamečko
Telefón: +421911566303
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka