Spiežovec, spol. s r.o.

Vedúci prevádzky

Náplň práce
zodpovednosť za kuchyňu, cenové kalkulácie, normy jedál a nápojov, práce s reg.pokladňou, program Savarin
[email protected]
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
ubytovanie
Miesto práce
okres Banská Bystrica
Donovaly, Mišúty
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 1 rok.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Microsoft Word - elementárna, skladová evidencia - elementárna.
Ďalšie požiadavky: zdravotný preukaz,samostatnosť, zodpovedný prístup k zverenej práci, príjemné vystupovanie.
Kollárova 48
97401 Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Eva Báňayová
Telefón: +421911822016
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Vedúci výroby