JUDr. Vladimír Zachar, súdny exekútor

Administratívny pracovník

Náplň práce
Kontaktná osoba p. JUDr. Mgr. Vladimír Zachar, PhD. - 0905/799 999 mail.: [email protected]
Náplň práce: administratívny pracovník, administartívne práce v exekučnej činnosti.
Miesto v rámci NP §54 Praxou k zamestnaniu - UoZ do 25 rokov veku. evid. na ÚP min. 3 mesiace alebo UoZ do 29 rokov veku evid. na ÚP min. 6 mesiacov
Jednozmenný pracovný režim.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Ružomberok
Ružomberok, Polna 23/31
Termín nástupu
1. 12. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Počítače: Microsoft Word - elementárna, Microsoft Excel - elementárna, Microsoft Outlook - elementárna.
Poľná 31/23
03401 Ružomberok
Kontaktná osoba: p. JUDr. Mgr. Vladimír Zachar, PhD.- súdny exekútor
Telefón: 0905/799 999
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Administratívny pracovník