METRANS /Danubia/, a.s.
We provide full range of all-in just-in-time intermodal rail-road transportation services operating own shuttle trains with cargo in maritime containers to / from the Czech Republic, Slovakia and Hungary connecting this territory by rail with major European ports, including HAMBURG, BREMERHAVEN, ROTTERDAM and DUISBURG, or southbound rail connection to KOPER, Trieste, Rijeka with network of own container terminals and depots, including railway hubs in PRAGUE and DUNAJSKÁ STREDA, the largest and the most sophisticated container terminals in Central Europe.

Zvárač - zámočník

Náplň práce
- podieľa sa na oprave kontajnerov
- zváranie s CO (TUV certifikát vítaný)
- rezanie / nahrievanie s autogenom
- zváranie elektródou
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Poskytujeme komplexné zaškolenie.
- Zaručujeme stabilitu veľkej medzinárodnej spoločnosti.
- Tímovosť - sme mladý, priateľský kolektív.
- Príjemné pracovné prostredie.
- Práca na TPP.
- Seriózny a otvorený prístup - komunikujeme otvorene a transparentne.
Miesto práce
okres Dunajská Streda
Dunajská Streda, Povodská cesta 18
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 6 mesiacov.
Všeobecné spôsobilosti: samostatnosť, fyzická zdatnosť.
Ďalšie požiadavky: Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade otázok, neváhajte nás prosím kontaktovať: 031 32 34 257, , Ak máte záujem o túto pracovnú ponuku, pošlite nám prosím Váš životopis na: [email protected] , , Dovoľujeme si Vás informovať, že Vašu žiadosť a životopis starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Váš životopis si s Vaším súhlasom ponechávame v našej evidencii po dobu 6 mesiacov v zmysle § 6, 7 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Po tejto lehote v zmysle § 13 a 14 toho istého zákona budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Osobnostné predpoklady: praktické myslenie, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť.
Povodská cesta 18
Dunajská Streda
Kontaktná osoba: Zuzana Marcinkó
Telefón: +421313234257
Fax: +421313234912
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zvárač

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zámočník