HMSK Agency s.r.o.
HMSK Agency s.r.o. je stabilná, zodpovedná a flexibilná spoločnosť, ktorá umiestňuje ľudí hlavne v automobilovom priemysle.Sme korektným a spoľahlivým partnerom pre zamestnávateľov aj našich zamestnancov. Pri výbere zamestnancov kladieme veľký dôraz na osobné pohovory a kvalitu pracovníkov.

Operátor výroby

Náplň práce
Obsluha poloautomatických a automatických liniek, obsluha priemyselných robotov, brúsenie, leštenie a lakovanie vozidlových karosérií, výkon montážnych prác pri výrobe áut, riadenie osobných áut, vykonáva odborné práce pri opravách karosérií cestných motorových vozidiel.
Trojzmenný pracovný režim.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
- Zákl. nástupný plat od 720,73 € po skúšobnej dobe 753,73 €,
- dochádzkový bonus - 44 € mesačne,
- 13. a 14. plat od 55% až do 80% zo zákl. mzdy,
- motivačný bonus štvrťročne až 30% zákl. mzdy,
- stravné lístky 3,40 €,
- doprava zabezpečená v Žilinskom kraji.
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Kysucká cesta 3
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: - Zručnosť, - ochota pracovať na tri zmeny, - práca je vhodnejšia pre mužov.
Tŕstie 2299
Kysucké Nové Mesto
Kontaktná osoba: Veronika Čanecká
Telefón: +421903861617
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor