Tomáš Teniak TENA OIL
Sme dynamicky sa rozvíjajúca, progresívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja olejov, mazív a náhradnýchdielov s pôsobnosťou v SK a CZ.

Hlavná účtovníčka

Náplň práce
- vedenie jednoduchého účtovníctva fyzickej osoby
- spracovanie dane z motorových vozidiel
- majetok (evidencia, odpisy)
- spracovanie miezd
- spracovanie podkladov pre banku (príležitostne-podľa potreby)
- účtovná závierka
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- výhodné platové podmienky
- flexibilný pracovný čas
- školenia
Miesto práce
okres Martin
Martin, Langsfeldova 1
Termín nástupu
27. 11. 2017
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: 6 alebo viac rokov.
Počítače: Microsoft Excel - elementárna, POHODA - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - prax v odbore min. 7 rokov, - znalosť účtovného programu Pohoda výhodou, - príjemné vystupovanie a ochota spolupracovať.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť).
Na Bystričku 815/28
Martin
Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Kolenová
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Účtovník