S.G.S.-SAFE GROUP SLOVAKIA s.r.o.

Strážny a bezpečnostný pracovník

Náplň práce
- Strážnik SBS.
- Stráženie objektu.
- Podmienka preukaz odbornej spôsobilosti typu S.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Trenčín
Trenčianske Stankovce, Sedličná 3057
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Certifikáty: Preukaz odbornej spôsobilosti pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany a pátrania (typu „S“) alebo pre osoby poverené výkonom fyzickej ochrany, pátrania, odbornej prípravy a poradenstva a pre prevádzkovateľov (typu „P“) podľa zákona č. 473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (zákon o súkromnej bezpečnosti) (§ 16).
Nad plážou 7
97401 Banská Bystrica
Kontaktná osoba: Miroslava Kozová
Telefón: +421484123132, tel.: +421917730017
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Pracovník bezpečnostnej služby