EMM International, spol. s r.o.

Projektový manažér

Náplň práce
Riadenie montáže zákaziek - bezpečnostných, zabezpečovacích, inteligentných systémov, ÚSOV, Vyššie vzdelanei, VŠ vzdelanie I., II. stupňa, prax nepožaduje, Vyhláška 508/2009 - §§ 21, 22, 23 (ak záujemca o VPM nevlastní, zamestnávateľ zabezpečí školenie), pokročilá znalosť WORD, EXCEL, OUTLOOK, elementárna znalosť anglického jazyka, VP sk. B.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 07:30 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 1500 do 2000 € mesačne
Iné výhody
služobný automobil, mobilný telefón
Miesto práce
okres Žilina
Žilina, Kragujevská 12
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
stredné odborné s maturitou
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Počítače: Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft Outlook - pokročilá.
Sekurisova 16
84102 Bratislava-Dúbravka
Telefón: 0905 666 451
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Projektový manažér