HYCA s.r.o.
hydraulické centrum zdvíhacích zariadení

Automechanik

Náplň práce
Ponúkame zaujímavú prácu v Slovenskej spoločnosti pre technicky zručných servisných pracovníkov s primeranou znalosťou technickej dokumentácie (pracovníkov zaškolíme).
- samostatné mechanické alebo elektrikárske práce: diagnostika a oprava hydraulických rúk, čiel, naťahovákov kontajnerov a nadstavieb vozidiel. Hľadáme aj automechanikov aj autoelektrikárov pre prevádzku v Pezinku.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 7:00 do 15:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Práca v stabilnej a prosperujúcej slovenskej spoločnosti
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu
- nadštandartné platové ohodnotenie
- stravné lístky
- preplácanie nadčasov
Miesto práce
okres Pezinok
Pezinok, Viničnianska 9
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Ďalšie požiadavky: Manuálna zručnosť, Technické zručnosti a myslenie , Dôslednosť a zodpovednosť, Čestnosť, Samostatnosť, Lojálnosť.
Kontakt
HYCA s.r.o.
Myslenická 1
Pezinok
Kontaktná osoba: Anton Švehla
Telefón: +421905596904
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Automechanik