BALLARD, s. r. o.
Spoločnosť za zaoberá ekonomickým poradenstvom a administratívnymi službami.

Obchodný zástupca

Náplň práce
* tvorba obchodnej a trade marketingovej stratégie,
* stanovenie ročných a kvartálnych obchodných cieľov a zodpovednosť za ich dosiahnutie,
* identifikácia obchodných príležitostí, analýza trhu,
* vedenie obchodných jednaní s klientmi, príprava cenových ponúk, podkladov pre výberové konania,
* riadenie, vedenie a motivovanie pracovníkov obchodného oddelenia,
* pravidelný reporting a prezentácia výsledkov vedeniu spoločnosti.
Pružný pracovný čas.
Pracovný čas: od 9:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
* motivujúca mzda a transparentné odmeny z dosiahnutých výsledkov,
* zamestnanecké výhody- jazykové kurzy,
* príležitosť na profesijný rast a sebarealizáciu,
* práca v priateľskom kolektíve a príjemnom prostredí s individuálnym a zodpovedným prístupom k zamestnancom.
Miesto práce
okres Bratislava
Bratislava-Pod.Biskup., Kazanská 58
Termín nástupu
ihneď
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: aspoň 3 roky.
Vodičské oprávnenie: Skupina B.
Všeobecné spôsobilosti: organizovanie a plánovanie práce, motivovanie ľudí, komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentovanie, analyzovanie a riešenie problémov, tvorivosť (kreativita).
Cudzie jazyky: anglický - vysoká: C1 a C2, ruský - vysoká: C1 a C2, ukrajinský - vysoká: C1 a C2, chorvátsky - vysoká: C1 a C2.
Počítače: POHODA - elementárna, Microsoft Word - pokročilá, Microsoft Excel - pokročilá, Microsoft PowerPoint - pokročilá, Adobe Photoshop - pokročilá, Internet - pokročilá.
Osobnostné predpoklady: cieľavedomosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť.
M.R.Štefánika 845/59
Žilina
Kontaktná osoba: Ing. Vladimíra Gondeková
Telefón: +421903760076
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Obchodný zástupca