Evanjelická spojená škola

Kuchár/ka

Náplň práce
Úprava mäsa na kuchynské spracovanie, obsluha viacúčelového veľkokapacitného kuchynského stroja na výrobu pokrmov, výroba a výdaj bežných druhov teplých jedál alebo zložitých jedál studenej kuchyne, výroba a výdaj bežných druhov múčnikov a cukrárenských výrobkov, výroba teplých múčnikov. Samostatné preberanie objednávok.
Výberové konanie sa uskutoční dňa 28.11.2017 o 13:00 hod. v Evanjelickej základnej škole, Komenského 10, Lipt. Mikuláš.

Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 06:30 do 14:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
Nárok na dovolenku na zotavenie 30 dní za kalendárny rok
Miesto práce
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš, Komenského 10
Termín nástupu
1. 12. 2017
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre zdravotne postihnutého, absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: spôsobilosť na právne úkony.
Komenského 10
03101 Liptovský Mikuláš
Telefón: 044/5472903, tel.: 0915 216 208
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Kuchár