Centrum sociálnych služieb TAU

Sestra

Náplň práce
samostatné zabezpečovanie poskytovania zdravotnej starostlivosti občanom v zariadení sociálnych služieb a koordinovanie prác so zamestnávateľmi poskytujúcimi zdravotnú starostlivosť vykonávané sestrou, odmeňovanie podľa zákona č.553/2003 Z.z.
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 06:30 do 18:30.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Turie, Turie
Termín nástupu
1. 1. 2018
Požadované vzdelanie
vysokoškolské vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Ďalšie požiadavky: dipúlomovaná sestra alebo VŠ v odbore opatrovateľstvo.
Osobnostné predpoklady: trpezlivosť, spoľahlivosť.
Turie 296
01312 Turie
Telefón: 041/5989362
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Zdravotná sestra