Centrum sociálnych služieb TAU

Opatrovateľka

Náplň práce
základné sociálne a zdravotnícke služby v ZSS pre zdravotne postihnutých občanov, opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín, zdravotný preukaz, odmeňovanie podľa zákona č. 553/2003 Z.z.
Trojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 18:30 do 18:30.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Miesto práce
okres Žilina
Turie, Turie
Termín nástupu
1. 1. 2018
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti).
Počítače: Microsoft Outlook - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: Opatrovateľský kurz v rozsahu 220 hodín, zdravotný preukaz.
Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť, ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť), asertivita.
Turie 296
01312 Turie
Telefón: 041/5989362
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Opatrovateľ