Profi Page, s.r.o.
Nakladanie a likvidácia odpadu. Stavebné práce.Čistiace a upratovacie služby.Agentúra dočasného zamestnania.

Operátor výroby

Náplň práce
obsluha výrobného stroja
Dvojzmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 6:00 do.
Nočná práca.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 470 € za mesiac
Dochádzkový bonus, výkonnostný bonus, preplatenie 3 € z hodnoty stravného lístka, doprava alebo ubytovanie zdarma.
Miesto práce
okres Galanta
Galanta, Hviezdoslavova 807
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, informačná gramotnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť.
Cudzie jazyky: slovenský - elementárna: A1 a A2, anglický - elementárna: A1 a A2.
Hollého 1854/9
Šaľa
Kontaktná osoba: Ivana Novotná
Telefón: +421911758561
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Operátor