3Comm s.r.o.
Call centrum, aktívny telemarketing a inbound, akvizícia nových zákazníkov, prieskumy trhu.

Telefonický operátor

Náplň práce
* telefonické oslovovanie existujúcich klientov
* aktívny predaj produktov
* dohadovanie obchodných stretnutí
* prieskum trhu a spokojnosť zákazníkov
* telefonický predaj on - line produktov
* zákaznícke linky a infolinky
Pracovný čas: od 8:00 do 16:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
od 550 do 750 € za mesiac
* zaškolenie do základov telefonickej komunikácie - vedenie rozhovoru, zisťovanie potrieb, argumentácia, zvládanie námietok
* bezplatné produktové školenia
* možnosť pracovať pre najvýznamnejšie spoločnosti pôsobiace na Slovensku ( FMCG segment, energetické spoločnosti, logistické a strojárske firmy, banky, poisťovne... )
* finančné benefity, zaujímavé súťaže
* aktivita "PRIVEĎ NOVÉHO KOLEGU" - získaj tak finančnú odmenu naviac
* práca v príjemnom kolektíve
* možnosť kariérneho a osobného rastu
* flexibilná pracovná doba
* zázemie prosperujúcej spoločnosti
* férový prístup nadriadených a kolegov
Miesto práce
okres Prievidza
Prievidza, _ _
Termín nástupu
15. 1. 2018
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
vyučený v odbore SOU
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi).
Počítače: Microsoft Outlook - elementárna, Microsoft Word - pokročilá, Internet - pokročilá.
Ďalšie požiadavky: - úsmev, - schopnosť a chuť učiť sa niečo nové, - orientácia na internete a PC zdatnosť, - komunikačné schopnosti a pozitívny prístup, - zodpovednosť a dochvíľnosť, ... a ostatné veci Ťa radi naučíme, - bezchybný rečový prejav.
Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť.
Palisády 50
Bratislava-Staré Mesto
Kontaktná osoba: Renáta Zaklaiová
Telefón: +4210940404404
Fax: +42133333316
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Telefonista