Nemocničná a.s.
Nemocnicu v Malackách prevádzkuje Nemocničná a.s., člen MEDIREX GROUP. Ide o dynamicky sa vyvíjajúce zdravotnícke zariadenie, ktorého cieľom je poskytovať kvalitnú zdravotnú starostlivosť nielen pre obyvateľov Záhoria. Nadštandardné technické vybavenie, služby na vysokej úrovni a ústretový personál sú dôvodom, prečo malackú nemocnicu navštevuje aj množstvo pacientov z iných regiónov. Toto všetko spolu so širokou paletou nadštandardných služieb robí Nemocnicu v Malackách viac ako nemocnicou.

Upratovačka

Náplň práce
Zabezpečuje upratovanie pridelených priestorov.
Jednozmenný pracovný režim.
Pracovný čas: od 5:00 do 17:00.
hlavný pracovný pomer
Ponúkaný plat
dohodou
Iné výhody
- Stabilné postavenie spoločnosti,
- príspevok zamestnávateľa na DDS.
Miesto práce
okres Malacky
Malacky, Duklianskych hrdinov 34
Termín nástupu
ihneď
Informácie pre uchádzača
Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.
Požadované vzdelanie
základné vzdelanie
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.
Ďalšie požiadavky: Vzhľadom na pracovný režim je pozícia vhodná pre uchádzačov z regiónu, pracovná doba od 5:00 do 17:00.
Osobnostné predpoklady: precíznosť (presnosť), trpezlivosť, spoľahlivosť.
Holubyho 35
Pezinok
Kontaktná osoba: Veronika Arpášová
Telefón: +421342829138
Aktualizované 13.11.2017

Ďalšie pracovné ponuky pre pozíciu: Upratovačka